Londra’da Türkçe konuşan psikolog ve terapistten yardım almak isterseniz aşağıdaki linke tıklayınız.

www.gokceolgasoy.com

 

Londra'da Türkçe Psikoterapi

 

Psikoloğa gitmek hala birçok kişi için en zor kararlardan biri olabiliyor. Terapi sürecine karar vermek zorlu bir yol olsa da sizi buraya sürükleyen nedenlerin tek başınıza üstesinden gelmek bundan çok daha zor olabilir. Terapist ile çalışmak arkadaşlarınız, aileniz veya sosyal çevreniz ile yaptığınız konuşmalardan oldukça farklıdır. Sosyal çevrenizle yapacağınız paylaşımlar kimi durumlarda size dışarıdan destek sağlasa da kimi durumlarda sizi çıkmaza sürükleyebilir ya da ilişkilerinizin zedelenmesine neden olabilir. İşte bu yüzden kendinizi hazır hissettiğinizde profesyonel birinden yardım almak kendiniz için verebileceğiniz en doğru karar olacaktır.

 

Neden Terapi?

 

Psikoterapi kişinin kendisini daha iyi anlamasına, öz güvenini tekrar kazanmasına, zamanla fark edilemez hale gelen stresli yaşam tarzınıza  yeniden bakmanıza olanak tanır. Farkındalığınızın artması ile birlikte önünüzde duran ama şimdiye kadar görmekte zorlandığınız olanaklara ve hayat seçimlerinize terapistiniz ile bakma şansına sahip olursunuz.

Londra'nın çeşitli semtlerinde ve merkeze yakın bölgelerde Türkçe psikoterapi ve danışmanlık hizmetleri için lütfen randevu bölümünden iletişime geçiniz.

 

Hakkımda

 

BPS ve BACP kayıtlı Uzman Psikolog/Psikoterapist olarak Londra’da terapi ve danışmanlık hizmeti veriyorum. İnsancıl, Varoluşçu, Psikodinamik ve Bilişsel Davranışçı terapiler çalışma şekillerimden bazıları.   Çalıştığım alanlar içinde varoluşsal kaygılar, obsesif-kompulsif bozukluk, bağımlılık, kaygı bozuklukları, depresyon, anksiyete, travma, ilişkilerdeki sorunlar, göçmenlik sorunları, öfke kontrolü, özgüven kaygısı, kişisel farkındalık, toplumsal cinsiyetle ilgili sorunlar bulunmaktadır.

 

NHS ve çeşitli vakıf kurumlarında farklı kültür ve kökenden danışanlarla çalışma deneyimim bulunmaktadır.

 

Eğitim

 

Türkiye de Mühendislik eğitiminin ardından Londra’da Psikoloji alanında lisans eğitimi aldım. Psikolojik terapi ve  danışmanlık üzerine sertifika eğitimi ile birlikte birçok kişisel gelişim ve seminer programlarına katıldım.

Şu an halen bu alanda doktora programına devam etmekteyim. Doktora çalışmamı göçmenlerde yurtsuzluk ve aidiyetsizlik hissiyatı üzerine yapmaktayım.

 

Daha fazla bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

 

Terapi Seans Ücretleri ve Süresi:

 

Bireysel seans ücreti: £65 ile £75 arasında değişiklik gösterir

Çift yada aile terapisi seans ücreti: £ 75

 

Seanslar 50 dakika ve genel olarak haftalık olarak planlanır ancak seansların ne sıklıkta yapılacağına birlikte karar verilir. Nasıl bir terapi uygulayacağımız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenecektir. İlk seansımızda sizin sorularınız ışığında terapiden neler beklediğiniz ile ilgili konuşacağız.

 

İletişim Bilgileri:

 

Randevu için telefon: 0044 (0) 7977582742

E-posta: www.gokceolgasoy.com

 

 

Sorunlarınızı terapistle çözebileceğinize inancınız ile ilgili aklınızda hala soru işaretleri olabilir. Daha fazla bilgi almak için bana telefon yada e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.